Otázky a odpovědi

Čajové předplatné pod stromeček

Pokud chcete čajové předplatné nadělit pod stromeček, objednejte od prosince a my obratem pošleme prosincový balíček včetně dárkového poukazu. V objednávce můžete vybrat, zda první balíček s dárkovým poukazem přijde vám a vy ho osobně předáte anebo zda ho zašleme přímo na adresu obdarovaného. Další, lednový balíček posíláme 4.1.2016 a pak vždy na začátku měsíce. Do dárkového poukazu vložíme váš osobní text, který vyplníte v objednávce.

Kolik čaje připravím z 15g čajových lístků?

Odhadem ze 7g kvalitních čajových lístků připravíme 0,5 - 1l čajového nápoje (liší se podle způsobu přípravy a druhu čaje). Vychutnání jednoho čaje ze 7g lístků je pro mě osobně srovnatelný zážitek s lahví dobrého vína.

S každým balíčkem Meetea Vás tedy čeká 6 lahodných čajových setkání.

Bude možné čaje z předplatného koupit ve větším množství?

Jako předplatitel Meetea budete mít možnost koupit čaje se slevou 10%. Konkrétní nabídka bude součástí každého balíčku. Pokud budete mít objednané předplatné i na další měsíc, čaje dostanete v dalším balíčku a ušetříte na poštovném.

Prostřednictvím Meetea se s Vámi chci podělit i o raritní čaje vyrobené, dovezené či archivované ve velmi malém množství. Některé z nich proto bude možné zakoupit jen v omezeném množství nebo vůbec.

Dozvím se předem, jaké čaje budou v balíčku?

Hledání a vybírání čajů budu občasně dokumentovat na Facebooku, později pravidelně na blogu. O některých čajích se dozvíte předem na stránce Čaje měsíce, některé objevíte až při otevření. Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé čajové překvapení.

Jaká je kvalita čajů?

Předplatné je nastaveno tak, abych měl volnou ruku ve výběru špičkových čajů, které sám piji a připravuji svým hostům. Vysoká kvalita, jasný původ, výjimečnost a rozmanitost čajů je záměrem Meetea.

Zasíláte na Slovensko?

Ano. Při objednání předplatného na Slovensko je třeba připočítat 80,- Kč ke každému balíčku za dražší poštovné.

Např. 6 měsíční předplatné stojí 1780,- Kč
Výsledná cena = 1780 + 6 x 80

Ptejte se